Tel : 0 232 425 33 22 - E-mail : info@pegasi.com.tr

Pegasi Bilişim Ltd. Şti

Pegasi Bilişim Teknolojileri en gelişmiş teknolojileri kullanarak müşterilerine değer katan sistem entegretörü ve çözüm sağlayıcısıdır.

Kurumsal Pazar gereksinimlerine yanıt verebilen alt yapısı, tecrübesi, hizmetleri, servisleri ve çözümlerinin gücüyle müşterilerinin kritik iş uygulamalarında güvenebilecekleri stratejik bir bilgi teknolojileri ortağıdır. Müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde değerlendirerek, doğru çözümleri yüksek kaliteye dayanan hizmet anlayışıyla hayata geçirir.

Çözümlerimizi HP , IBM gibi önde gelen donanım üreticisi firmaların ürünleri üzerine ağırlıklı olarak Microsoft veya LINUX teknolojilerini uygulayarak gerçekleştiriyoruz. Şirket bünyesinde bulunan Sistem Mühendislerimiz sizlere hızlı çözümler sunmak için hazır bulunmaktadır.

Pegasi Bilişim Teknolojileri Ayrıca Web, SSL, Server Hizmetleri, Network, Data Güvenliği, Eğitim, Teknik Destek, Reklam, Yazılım Geliştirme, İş Çözümleri ve Danışmanlık konularında da uzman, genç ve dinamik kadromuz ile firmanıza hizmet vermektedir.